Parawood

DALHEM PANEL SYSTEM PARAWOOD

System sufitów podwieszanych na bazie stali okleinowanej naturalnym fornirem, który również może być montowany jako okładzina ścienna.

System składa się głównie z dwóch części – paneli oraz profili nośnych wraz z dodatkami: łącznikami oraz panelami końcowymi. Konstrukcja nośna posiada punkty do mocowania zawiesi i absorbentów. System waży jedynie 6 kg na metr kwadratowy.DO POBRANIA

Galeria Parawood:

  1. Wysokość: 19 mm
  2. Szerokość: 84 mm
  3. Rdzeń: stal
  4. Wykończenie: fornir lub folia
  5. Profil nośny: 3000mm
  6. Klipsy: 40 mm

Ilustracja poniżej przedstawia typowy układ systemu Dalhem Parawood. Profile nośne montowane są odstępie nie większym niż 1200 mm. Oprawy i oświetlenie dają się łatwo zintegrować z systemem.

para_26

Listwa jest wpinana w profil nośny:

para_27

Łącznik do profili nośnych:

para_24

Łącznik do paneli:

para_21

Fornir naturalny tworzy żywą i niepowtarzalną powierzchnię, co wynika z jego naturalnej cechy – dojrzewa z wiekiem. Panel Dalhem jest dostępny we wszystkich rodzajach drewna. Współpracujemy wyłącznie z dostawcami, którzy gwarantują, że surowiec pochodzi z certyfikowanych lasów i plantacji. Najczęściej stosowanym rodzajem wykończenia powierzchni paneli jest bezbarwny lakier UV zapewniający twardą i bezobsługową powierzchnię. Prawdopodobieństwo powstania rys na takim lakierze jest niewielkie. Alternatywnym rozwiązaniem jest możliwość bejcowania lub olejowania powierzchni, a także dopasowania ich do już istniejących we wnętrzach, takich jak podłogi lub meble. Produkujemy również panele okleinowane folią w kolorystyce RAL lub NCS, imitującą drewno, metal lub inne struktury.