Cronus

SYSTEM KABIN CRONUS

Panele wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego (ESG) lub 13 mm wysokociśnieniowych laminatów dekoracyjnych (HPL), które łączone są przy użyciu elementów aluminiowych.

System Cronus jest systemem uniwersalnym, wyróżniającym się niepowtarzalnym projektem. Cronus oferuje estetycznie wyrafinowane rozwiązania najwyższej jakości. Każdy szczegół jest dopracowany by zagwarantować doskonałą formę, ponadczasową konstrukcję i trwałość.

Cronus łączy design, jakość i dopasowanie do potrzeb klienta.

Podczas procesu tworzenia szczególną uwagę należy zwrócić na elementy łączące. System Cronus stworzony z aluminiowych elementów to gwarancja solidnej konstrukcji. Z kolei harmonijny zakres kolorów paneli, sprzętów, profili i nóg wspierających, jak również duży wybór akcesoriów dodaje całemu systemowi niepowtarzalne walory estetyczne. Nadaje się do: toalet, kabin prysznicowych, przebieralni, ścianek działowych w gabinetach zabiegowych i innych mokrych lub suchych pomieszczeniach.

Obszary zastosowań: szkoły, uczelnie, obiekty przemysłowe i handlowe, szpitale, domy opieki, spa, stadiony, kempingi i parki rozrywki, centra rekreacyjne i baseny, hotele i restauracje oraz obiekty użyteczności publicznej.

Poniżej charakterystyka poszczególnych produktów:DO POBRANIA

Mokre powierzchnie

Cronus NR ma zastosowanie zarówno w pomieszczeniach suchych, wilgotnych, jak i mokrych. Panele wykonane są z materiału o sprawdzonej jakości, wysokociśnieniowego laminatu dekoracyjnego (HPL). Specjalna warstwa chroni powierzchnię płyty przed ścieraniem i zadrapaniami zapewniając doskonałą przyczepność.

Drzwi mogą być opcjonalnie wykonane z bezpiecznego szkła lub aluminium odpornego na wodę morską. Wszystkie materiały utrzymują swoje właściwości nawet w warunkach ekstremalnej wilgotności i nadzwyczajnych wymagań dotyczących higieny. Są odporne na działanie promieniowania ultrafioletowego, światła, ciepła i wody oraz pleśni. Są proste w utrzymaniu i łatwe do czyszczenia.

Szkło

Swoboda twórcza i wyrafinowany design nie wykluczają funkcjonalności w systemie kabin Cronus GL. Łatwe do czyszczenia szkło hartowane sprosta każdemu wyzwaniu w zakresie higieny i trwałości. Dodatkowo przynosi spektakularne efekty w połączeniu ze światłem i kolorem.

Podstawą szklanej wersji jest konstrukcja nośna wykonana z anodowanych profili, które podtrzymują elementy wykonane ze szkła hartowanego. Są to elementy o zwiększonej wytrzymałości na zginanie, wstrząsy i uderzenia, jak również na zmiany temperatury.

Rezultatem jest solidny system kabin ze szkła gwarantujące największe bezpieczeństwo! Elementy szklane produkowane są z elementów ceramicznych w specjalnym procesie sitodruku oraz dodatkowo są uszlachetniane poprzez emaliowanie lub wyżarzanie.

Dla większego bezpieczeństwa

System kabin Cronus jest wyposażony w najwyższej jakości mechanizm chroniący palce w strefie występowania zawiasów. Niniejsze rozwiązanie zastosowane na całej wysokości kabiny przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w pomieszczeniach sanitarnych.

Mechanizm chroniący palce jest niezwykle stabilny i dlatego doskonale nadaje się do stosowania w budynkach szkół i pomieszczeniach zagrożonych wandalizmem.

Certyfikaty TÜV i GS.

CLASSIC CELL

HARD CELL

   

SOFT CELL

 

VARIO CELL