SYSTEM KABIN NiUU

System zaprojektowany przez znanego architekta Wolfram’a Wöhr’a.

Prosta linia z akcentem na wertykale definiuje nowy system kabin NiUU. Zainspirowany ponadczasowym stylem modern classic zespół znanego architekta zaprojektował produkt o prostych kształtach przy zachowaniu wyrafinowanych detali.

Innowacyjna konstrukcja nóg podporowych zapewnia efekt unoszenia a dynamiki dodaje klasyczna linia. Drzwi przylgowych przylgowe o precyzyjnie wykonanych albuminiowych krawędziach pozwalają ukryć punkt zamocowania, zapewniając gładki i elegancki wygląd ścianki frontowej. Istnieje możliwość wzmocnienia tego efektu dzięki zamocowaniu zastosowaniu niewidocznych ukrytych zawiasów.

Szeroki asortyment elementów projektowych oferuje opcje możliwość indywidualnego dostosowania systemów kabin i wpasowania ich w wystój pomieszczenia. W ofercie dostępne dostępnych są jest wiele różne różnych warianty wariantów kolorów, wykończeń, powierzchni, listew, jak również wysokości systemu. Dostępne są również zróżnicowane rozwiązania optymalizacji zamocowania kabiny nad podłogą w celu zapewnienia maksimum prywatności.

Najżywszej Najwyższej jakości materiał drewnianysystem wykonany jest z płyty wiórowej i jest dostępny jest w dwóch opcjach grubości: 30 mm i 38 mm grubości. Dzięki oryginalnym rozwiązaniom kabiny NiUU wyznaczają nowe standardy w branży toalet publicznych. Produkt został wyróżniony prestiżową nagrodą Reddot Design Award 2011 a następnie iF product design 2012, Innovation Award dla Architektury i Budownictwa w 2012 roku oraz nagrodę Plus X Award 2012.

Obszary zastosowań: uniwersytety, muzea, budynki przemysłowe i administracyjne, szpitale, domy opieki, uzdrowiska, stadiony, centra rekreacyjne, parki rozrywki, hotele, restauracje, budynki użyteczności publicznej.

Nagrody i certyfikaty:

  Logo_IPArch+Bauwesen  Plus X Award_KEMMLIT 2013   RTEmagicC_300_gda_2014_no_blue-white_02.jpg   Druck 

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o pobranie broszury oraz kart katalogowych systemu NiUU:

Aby poznać wszystkie produkty proszę kliknąć w zakładki poniżej:

  NiUU:

  Proste kształty przy zachowaniu wyrafinowanych detali

  System kabin | NiUU K Płyta wiórowa grubości 38 milimetrów.

  NiUU K – innowacyjny system opracowany przez architektów dla architektów. Zaprojektowana powierzchnia jest idealnie gładka i doskonale nadaje się do suchych pomieszczeń zarówno w sektorze publicznym jak i komercyjnym. To tu innowacja łączy się z elegancją!

  Cechą wyróżniającą NiUU jest front. Charakteryzuje się on 38 mm grubości drzwiami i ściankami działowymi i pilastrami, które można dostosować do dowolnego projektu pomieszczeń sanitarnych.

  System składa się Wysokiej z wysokiej jakości płytę płyty wiórową wiórowej o bardzo wysokiej gęstości i trwałości. Powierzchnia płyt wykończona jest warstwą utwardzonej żywicą melaminy. laminowano utwardzoną żywicą melaminą. Materiał dostępny jest w różnorodnych barwach i wariacjach.

  Krawędzie płyt zabezpieczone są 3 mm taśmą z tworzywa sztucznego wykończeniem (ABS) a łączenia wzmocnione specjalnymi aluminiowymi profilami. (*The elements are framed with a 3 mm thick ABS-edge trim and at the connection points there are reinforced aluminium edge protectors.) Zawiasy i elementy integrujące wykonane są z anodyzowanego anodowanego aluminium, który i zostały stworzony specjalnie dla sektora pomieszczeń sanitarnych.

  Uchwyt z wyświetlaczem LED, który zapala się na czerwono w przypadku opcji „zajęte”, jest specjalnym udogodnieniem. Istnieje również możliwość zamontowania ukrytych zawiasów by zapewnić gładką powierzchnię drzwi.

  Dla większej ochrony prywatności, NiUU oferuje opcję zamontowania kabiny zaledwie 50 mm nad poziom podłogi a lub nawet by bez prześwitu przy podłodze, aby przestrzeń zamknąć całkowicie. Drzwi i ścianki mogą być wykonane do wysokości 2650 mm.

  NiUU K - proste kształty i wyrafinowane detale!

  Plyta wiórowa grubości 30 milimetrów.

  NiUU F – subtelne rozwiązanie dla suchych pomieszczeń. Składa się z 30 mm grubości ścianek działowych i drzwi oraz pilastrów wykonanych z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej utwardzoną żywicą melaminą. Krawędzie płyt zabezpieczone są 3 mm taśmą z tworzywa sztucznego wykończeniem (ABS) a łączenia wzmocnione specjalnymi aluminiowymi profilami. (*The elements are framed with a 3 mm thick ABS-edge trim and at the connection points there are reinforced aluminium edge protectors.). Doskonały projekt i funkcjonalność!

  Czy jest to remont czy budowa nowego obiektu zarówno szeregowe zestawy kabin, pojedyncze kabiny, kabiny narożne, przestronne kabiny dla niepełnosprawnych jak również ścianki działowe i przepierzenia są projektowane w zależności od indywidualnych potrzeb.

  Uchwyt z wyświetlaczem LED, który zapala się na czerwono w przypadku opcji „zajęte”, jest specjalnym udogodnieniem. Istnieje również możliwość zamontowania ukrytych zawiasów by zapewnić gładką powierzchnię drzwi.

  System kabin może być również wyposażony w klamki lub uchwyty ze wskaźnikiem, który umożliwia awaryjne odblokowanie drzwi z zewnątrz.

  Specjalnie solidne, rolkowe zawiasy KEMMLIT *( The specially developed KEMMLIT-hinges with extended rollers) gwarantują długotrwałą i bezawaryjną funkcjonalność a specjalny sześciośrubowy system uniemożliwia samodzielne zdemontowanie drzwi. Wewnętrzny sworzeń Wyjątkowo wytrzymałe ze stali nierdzewnej z trzech trzy rolkach rolkowe aluminiowe krawędziowej zawiasuzawiasy wyposażone są w wewnętrzy sworzeń ze stali nierdzewnej, (The internal stainless steel pin of the three-roller edge-hinge ) może mogą być dodatkowo wyposażony wyposażone w sprężynę, aby umożliwić samo zamykanie a następnielub otwieranie drzwi. Zintegrowany bufor umożliwia niemal bezgłośne zamknięcie drzwi.

  Konstrukcja nóg kabiny systemu umożliwia dowolne dopasowanie do potrzeb klienta. Standardowy, dolny prześwit w paneluprzy podłodze o wysokości 150 mm można regulować w zakresie od 215 mm do 80 mm. Jeśli jest to konieczne, panel może zostaćnawet obniżyćobnizony nawet do 50 mm.

  Oprócz tradycyjnego pokrętła pochwytu i systemu klamek wyposażonych w czerwono – biały wyświetlaczindykator, KEMMLIT oferuje alternatywę wyłącznie dla systemu NiUU, w postaci uchwytu ze zintegrowanym systemem blokującym WC i wyświetlaczem LED.

  Działanie uchwytu LED:

  Uchwyt LED - dzialanie

  Dostępne rozmiary uchwytu LED:

  Uchwyt LED - rozmiary

  Innowacyjny uchwyt jest wykonany z anodowanego aluminium i dostępny jest w czterech różnych długościachrozmiarach. Całkowita długość wynosi w przypadku uchwytu Small – 430 mm, Medium – 1165 mm, Large – 1300 mm i XLarge 1565 mm.

  Na zewnątrz kabiny znajduje się mechanizm awaryjnego otwierania drzwi w postaci kwadratowego elementu kwadratowego. Elektroniczny wyświetlacz LED jest zintegrowany z uchwytem, zastępując w pełni tradycyjny czerwony czerwono – biały wskaźnik „zajęte- wolne".

  Czerwona dioda, widoczna z zewnątrz na wyświetlaczu LED jest sygnałem zajętości. Połączona jest bezpośrednio z mechanizmem blokującym po wewnętrznej stronie drzwi. Jeśli kabina jest wolna, dioda pozostaje nieoświetlona.

  Mechanizm zasilany jest przez płaski akumulator zainstalowany wewnątrz górnej części drzwi. Przy standardowym użytkowaniu bateria ma żywotność ponad rok i może być wymieniana samodzielnie. Zasilanie jest dostarczane przez płaską baterię zintegrowaną po wewnętrznej krawędzi drzwi. Przy normalnym użytkowaniu bateria ma żywotność ponad rok i może być wymieniana bez fachowca.