Innowacyjny system kabin z nowoczesnym design

KEMMLIT NOXX wytycza nowe standardy w dziedzinie projektu pomieszczeń sanitarnych! System został opracowany we współpracy z uznanymi architektami, co jest gwarancją połączenia jakości i nowoczesnego designu.

Zadaniem kabin NOXX jest zapewnienie maksimum intymności. Dolny prześwit został zredukowany do minimum ( 80 lub 150 mm) natomiast zwiększono wysokość ścianek i drzwi. NOXX chroni bardziej niż inne systemy sferę prywatności użytkowników.

Precyzja wykonania widoczna jest w minimalnych szczelinach miedzy elementami. Subtelny kształt profili aluminiowych, naprzemiennie szerokich i wąskich, dyskretnie dzieli powierzchnię frontową ścianki.

Dzięki innowacyjnej technice nóżki i profile nośne są niewidoczne. Dodaje to kabinom „lekkości” i wpływa na wystrój pomieszczenia sanitarnego. Nic nie odwraca uwagi od gładkiej powierzchni frontu. NOXX wyznacza nowe trendy w zakresie projektów kabin w pomieszczeniach sanitarnych.

NOXX jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, zarówno do mokrych i suchych obszarów, są to Klassik, Elegant oraz Trend. Zawiasy, profile, uchwyty wykonane są z anodowanego aluminium. Specjalne, dodatkowe elementy świetlne podkreślają wyjątkowy charakter kabin NOXX.

Miejsca zastosowania systemu NOXX:obiekty użyteczności publicznej, budynki administracyjne oraz przestrzenie handlowe, wyższe uczelnie, muzea, obiekty służby zdrowia, ośrodki rehabilitacyjne, hotele, obiekty sportowe i rekreacyjne, stadiony, parki rozrywki, restauracje.

Nagrody i certyfikaty:

Logo Designpreis 2007   Logo_IFDesign_06_RGB_300dpi   RTEmagicC_Logo_Innovationspreis

Poniżej charakterystyka poszczegolnych produktów:DO POBRANIA

NOXX NR i TR

NOXX GL

Dla pomieszczeń suchych

Drzwi i panele NOXX TR wykonane są z odpornych na ścieranie i zadrapania płyt wiórowych grubości 30mm pokrytych wysokiej gęstości żywicą melaminową. Stąd też ich idealne zastosowanie w pomieszczeniach suchych

Krawędzie chronione są 3 mm warstwą ABS. Profile, zawiasy i stabilizujący profil górny wykonane są z wysokiej jakości anodowanego aluminium.

Dla pomieszczeń mokrych

Specjalnie stworzona wersja NOXX NR nadaje mokrym pomieszczeniom wyjątkowy charakter dzięki wielowarstwowym emaliowanym warstwom Crystal Coat. Tak wykonane panele są nie tylko piękne ale także niezwykle odporne na zarysowania, ścieranie, działanie wody oraz promieniowanie ultrafioletowe.

Drzwi i panele wykonane są z łączonych 30mm aluminiowych elementów, natomiast wszystkie profile z wysokiej jakości anodowanego aluminium. Specjalne wstawki gwarantują trwałe zamocowanie.

W wersji ze szkła

Zharmonizowane proporcje, gładkie fronty, obniżone złącza jak również wbudowane fryzy i nóżki wspierające gwarantują elegancki charakter kabin, dając efekt „zawieszenia”! Elementy NOXX GLASS wykonane są z kolorowego, emaliowanego, bezpiecznego szkła hartowanego (GTS) o grubości 10 mm. Używane szkło jest bardzo solidne i odporne na działanie chemikaliów, kolory są z kolei odporne na światło ultrafioletowe.

Wszystkie elementy spajające wykonane są z wysokiej jakości aluminium, a więc są odporne na korozję. Boczne panele i ścianki działowe mogą być również wykonane ze szkła, lub paneli HPL bądź też kombinacji ich obu. W ten sposób możemy dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta.

Elementy oświetlenia NOXX to idealne uzupełnienie systemu kabin NOXX, którego celem jest dodanie charakteru pomieszczeniu sanitarnemu.

Składa się z białej aluminiowej ramy z wbudowanym światłem i emaliowanej przedniej warstwy wykonanej z bezpiecznego hartowanego szkła.

Lampy fluorescencyjne (220V) są zintegrowany w korpusie lub alternatywnie istnieje możliwość zamontowania świateł LED.

Wykonane z bezpiecznego hartowanego szkła i aluminiowych pochwytów.

By zapewnić spójną skalę barw z systemem NOXX, przegrody pisuarowe dostępne są we wszystkich dostępnych kolorach kabin. Idealne szklane rozwiązanie.

Alternatywnie proponujemy również przegrody SATIN wykonane z satynowego szkła z zaokrąglonymi wspornikami ze stali nierdzewnej. Oba rodzaje przegród pisuarowych dostępne są w opcji z nóżkami wspierającymi.