Primo

SYSTEM KABIN SANITARNYCH PRIMO

Ekskluzywne rozwiązanie dla konstrukcji o gładkich powierzchniach stworzone z łączonych elementów HPL Prosty projekt a wyjątkowe doświadczenie wizualne.

Oprócz tradycyjnej wersji, w której wysokość kabin jest ograniczona, PRIMO dostępny jest również w wersji od podłogi do sufitu. Jest to system coraz częściej stosowany przez architektów w ekskluzywnych pomieszczeniach sanitarnych. Powierzchnie HPL są odporne na zarysowania, rozwój bakterii oraz działanie chemikaliów czy wody. Oprócz tradycyjnej wersji, w której wysokość kabin jest ograniczona, PRIMO dostępny jest również w wersji od podłogi do sufitu. Jest to system coraz częściej stosowany przez architektów w ekskluzywnych pomieszczeniach sanitarnych. Powierzchnie HPL są odporne na zarysowania, rozwój bakterii oraz działanie chemikaliów czy wody.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej laminowanej strukturze, istnieje możliwość zastosowania dwóch różnych kolorów – wewnątrz oraz na zewnątrz kabiny – pozwala na to specjalnie opracowana kolorystyka PRIMO BiColor.

Innowacyjna technologia systemu kabin PRIMO została przetestowana a następnie certyfikowana przez Inspektorat Techniczny TÜV GS! Projekt i technologia wykonana przez KEMMLIT stanowią ekskluzywne rozwiązanie, które zaspokoi nawet najwyższe oczekiwania.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej laminowanej strukturze, istnieje możliwość zastosowania dwóch różnych kolorów – wewnątrz oraz na zewnątrz kabiny – pozwala na to specjalnie opracowana kolorystyka PRIMO BiColor.

Innowacyjna technologia systemu kabin PRIMO została przetestowana a następnie certyfikowana przez Inspektorat Techniczny TÜV GS! Projekt i technologia wykonana przez KEMMLIT stanowią ekskluzywne rozwiązanie, które zaspokoi nawet najwyższe oczekiwania.

Poniżej charakterystyka poszczególnych produktów:DO POBRANIA

System kabin PRIMO F

Przepierzenie SANIQUB:

Płyta HPL grubości 30mm – elementy łączone

System kabin PRIMO F wyróżnia się gładką i przylgową powierzchnią. Elementy drzwi i ścian składają się z 30-mm grubości płyty kompozytowej (rama z tworzywa sztucznego wypełniona polistyrenem) pokrytej z obu stron 3 mm płytą HPL. Brzegi płyt wykończono 3mm grubości paskami z paneli HPL.

Specjalna warstwa ochronna na powierzchni HPL zapewnia zwiększoną odporność na zarysowania i ścieranie dzięki temu konserwacja i czyszczenie kabin PRIMO jest banalnie proste. Krawędzie są elegancko zaokrąglone a wnętrze kompozytu wypełnione z polistyrenem.

PRIMO F idealnie nadaje się zarówno do pomieszczeń mokrych jak i suchych. Okablowanie przewodów elektrycznych może być zupełnie niewidoczne poprzez wmontowanie pomiędzy warstwy elementów konstrukcyjnych.

By sprostać wysokim wymaganiom stawianym PRIMO F, KEMMLIT opracował trzyrolkowe zawiasy z aluminium ze specjalnymi łożyskami kulkowymi o średnicy 20 mm. . Zastosowane rozwiązanie gwarantuje bezawaryjne funkcjonowanie, dodatkowo zawiasy mogą zostać wyposażone w sprężyny do automatycznego otwierania i zamykania drzwi.

Zestaw klamek może zostać wykonany z następujących materiałów: kolorowy nylon, anodowane aluminium lub stal nierdzewna. Mechanizm zamykający (czerwony / biały) składa się z jednego rygla, gdzie ponadto wmontowany jest prosty system awaryjnego otwierania drzwi.

Widoczne profile wykonane są z wysokiej jakości aluminium w kolorze naturalnym (satin anodised 08) lub malowanym proszkowo zgodnie z kolorystyką KEMMLIT.

PRIMO jest idealny dla pomieszczeń takich jak szatnie, przebieralnie, gabinety zabiegowe, toalety i kabiny prysznicowe w ośrodkach sportu.

Miejsca zastosowania systemu Typ F:w yższe uczelnie, muzea, obiekty administracyjne i przemysłowe, domy opieki, uzdrowiska, szpitale, stadiony, centra rekreacyjne, baseny, parki rozrywki, hotele, restauracje, budynki użyteczności publicznej.

KEMMLIT zapewnia znacznie więcej niż z systemem przepierzeń kabin sanitarnych saniQub

W połączeniu z systemem kabin PRIMO F, KEMMLIT stworzył wyjątkowy system dodatkowych akcesoriów tzw. SaniApps, które są wmontowane w gładką powierzchnię ścianki kabiny PRIMO F.

Ściana kabiny SaniQub o całkowitej długości 156 mm, składa się z dwóch części: zewnętrznej 3 mm grubości warstwy HPL i wewnętrznej warstwy polistyrenu. Elementy składowe wraz z masywną ramą aluminiową są produkowane, dostarczane i instalowane w oparciu o indywidualne wymagania klienta. Również rozmieszczenie poszczególnych elementów na ściance może być dostosowane do nadmienionych potrzeb. Prześwit w panelu przy podłodze może być regulowany między 80 mm i 180 mm, natomiast wysokość kabiny może mieć od 2000 mm do 2135 mm (wliczając prześwit przy podłodze). Elementy SaniApps wykonane są ze stali nierdzewnej , która zapewnia ponadczasowy design i innowacyjne funkcje. System SaniQub wyznacza nowe standardy wizualne i funkcjonalne w projektowaniu pomieszczeń sanitarnych!